Pokonaj nadciśnienie naturalnie i Vademecum Zielarza – rozdajemy darmowe e-booki!

Opublikowane przez Natalia Stós w dniu

Moi Drodzy!

Postanowiłam nieco odświeżyć Naturalnie Niebanalny Newsletter, który, nie oszukujmy się, ostatnimi czasy nie funkcjonował w ogóle. Długo myślałam nad tym, co mogę Wam zaoferować w zamian za zaufanie i pozostawienie swojego adresu e-mail, a także za poświęcenie chwili każdego tygodnia na przeczytanie kilku słów ode mnie oraz nowego artykułu.

Myślałam, myślałam i postanowiłam podejść do sprawy bardzo praktycznie. Sprawdziliśmy z Piotrkiem, jakie artykuły na blogu cieszą się największą popularnością i jakie najchętniej czytacie. Okazało się, że największe zainteresowanie budzi wpis o naturalnych sposobach na nadciśnienie, co oznacza dwie rzeczy – złą i dobrą:

  • niestety, dużo osób ma problem z nadciśnieniem, jest to dolegliwość występująca u naprawdę dużej liczby Polaków
  • chcecie szukać naturalnych metod poprawy zdrowia i walki z nadciśnieniem oraz wspomagać swoje leczenie naturalnymi metodami – to bardzo dobrze!

Pokonaj nadciśnienie naturalnie – praktyczny przewodnik w 11 krokach

Dlatego, ponieważ jestem tu aby pokazać Wam jak żyć w zgodzie z naturą, postanowiłam pomóc. I przygotowałam dla Was fantastyczny program, w którym w 11 krokach pokazuję jak pokonać nadciśnienie i jak poprawić jakość swojego życia. Podpowiadam w nim co jest naprawdę ważne w walce z nadciśnieniem i dlaczego powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce, jeśli cierpisz na tę dolegliwość.

Oprócz poradnika w formie e-booka, w zestawie dostaniesz 2 plannery do monitorowania swoich postępów, tak, abyś wiedział, że idziesz do przodu.

Vademecum Zielarza – czyli niezbędnik każdego miłośnika ziół

Kolejną kategorią najchętniej czytanych przez Was artykułów są wszelkie tematyki zielarskie. Dlatego, aby jeszcze bardziej ułatwić Wam zbieranie i przetwarzanie ziół oraz ich bezpieczne stosowanie zebrałam do kupy całą ośmioczęściową serię Vademecum Zielarza i stworzyłam prawie 60 stronicowy e-book, w którym wszystkie niezbędne informacje na temat zbierania i przetwarzania ziół masz podane na tacy.

Jeśli chcesz otrzymać pakiet “Pokonaj nadciśnienie naturalnie – praktyczny przewodnik w 11 krokach” oraz e-book “Vademecum Zielarza” natychmiast na swoją skrzynkę e-mail, wystarczy, że w poniższym formularzu zostawisz mi swój adres:A jeśli już jesteś subskrybentem Naturalnie Niebanalnego Newslettera, otrzymasz dostęp do obu prezentów dziś wieczorem. Mam nadzieję, że nowy newsletter w odświeżonej formie będziesz czytał z przyjemnością i zainteresowaniem 🙂

Do zobaczenia wkrótce!

5 (100%) 2 votes

Kategorie: Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *